Рада національної безпеки і оборони України є координаційним органом
з питань національної безпеки і оборони при Президентові України.
Рада національної безпеки і оборони України координує і контролює
діяльність органів виконавчої влади у сфері національної безпеки і оборони.
Головою Ради національної безпеки і оборони України є Президент України.
Конституція України. ст. 107.
Розширений пошук
Офiцiйне представництво Президента України
УКМЦ - партнер РНБО
26.03.2016
Вітання Секретаря Ради національної безпеки і оборони України Олександра Турчинова з нагоди Дня Національної гвардії України

Щиро вітаю всіх патріотів - солдатів та офіцерів, які несуть службу в нашій славетній Національній Гвардії України!

Так історично склалося, що два роки тому я був автором закону про створення Національної гвардії України і підписав його двічі: як Голова Верховної Ради України та в.о. Президента України. Це були дуже важкі і небезпечні часи, коли ворог загрожував самому існуванню нашої країни, коли майже повністю були зруйновані владна вертикаль, система безпеки та оборони нашої держави.

І саме тоді була створена Національна гвардія, до якої одразу пішли добровольцями багато патріотів України, більшість - прямо з Майдану. Саме гвардійці першими прийняли на себе удар ворога на сході нашої країни, що дало можливість відновити бойовий потенціал Збройних Сил України.

Багато хто з нацгвардійців, які зупинили та відкинули ворога, не повернулися, віддавши своє життя за нашу країну, наш вільний європейський вибір і нашу незалежність. Вічна слава Героям, які загинули, захищаючи Батьківщину!

Сьогодні, на жаль, загроза від агресора не стає меншою. Щоб захистити країну, ми і надалі нарощуватимемо оборонний потенціал, забезпечуючи потреби Національної гвардії та Збройних Сил у техніці та сучасній зброї.

Національна гвардія надійно захищає Україну не лише на фронті, але й боронить життя і спокій громадян у всіх регіонах нашої держави, протистоїть внутрішньому ворогу, терористам та диверсантам, як це було 31 серпня 2015 року біля Парламенту України.

Ми пишаємося вами - справжніми лицарями і героями України. Бажаю вам міцного здоров'я, мужності та відваги, миру та спокою на нашій українській землі!

Нехай Господь береже Вас та Ваші родини!

Слава Україні! Героям Слава!

 


Офіційні документи
Інші
Соціальні мережі