Рада національної безпеки і оборони України є координаційним органом
з питань національної безпеки і оборони при Президентові України.
Рада національної безпеки і оборони України координує і контролює
діяльність органів виконавчої влади у сфері національної безпеки і оборони.
Головою Ради національної безпеки і оборони України є Президент України.
Конституція України. ст. 107.
Розширений пошук
Офiцiйне представництво Президента України
УКМЦ - партнер РНБО
01.03.2016
Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов провів зустріч з Головою Координаційного Бюро національної безпеки і оборони Естонської Республіки Крістіаном Прікком

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов провів зустріч з Головою Координаційного Бюро національної безпеки і оборони Естонської Республіки Крістіаном Прікком.

Під час зустрічі сторони обговорили питання співробітництва наших країн у сфері безпеки і оборони.

Співрозмовники також обмінялися думками стосовно гібридної війни, яку Російська Федерація веде проти України та Європи, і обговорили питання продовження санкцій проти Росії.

За словами О.Турчинова, санкції - це не подарунок Україні, а, "в першу чергу, можливість захиститися Європі від агресії Російської Федерації та тієї зневаги до міжнародного права, що демонструє її керівництво".

Крім того, Секретар РНБО України наголосив, що для нашої країни немає альтернативи європейській і євроатлантичній інтеграції. "Приклад країн Балтії - приклад, який Україна повинна наслідувати на шляху до Європи", - підкреслив він.

Своєю чергою, К. Прікк наголосив, що "позиція Естонії в тому, що не можна знімати санкції з Російської Федерації доти, поки державний суверенітет України не буде відновлено".

"Україна може розраховувати на підтримку Естонії на шляху до Європейського Союзу", - додав він.

Фотогалерея