Рада національної безпеки і оборони України є координаційним органом
з питань національної безпеки і оборони при Президентові України.
Рада національної безпеки і оборони України координує і контролює
діяльність органів виконавчої влади у сфері національної безпеки і оборони.
Головою Ради національної безпеки і оборони України є Президент України.
Конституція України. ст. 107.
Розширений пошук
Офiцiйне представництво Президента України
УКМЦ - партнер РНБО
17.02.2016
ДП «Зоря» - «Машпроект» починає поставки обладнання для нових кораблів ВМС Індії

17 лютого Перший заступник Секретаря Ради національної безпеки і оборони України Олег Гладковський разом з Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Індія в Україні паном Маноджем Кумар Бхарти та  Генеральним директором ДК «Укроборонпром» Романом Романовим взяли участь у випробуваннях призначеного для кораблів ВМС Індії головного газотурбінного агрегату на державному підприємстві «Науково-виробничий комплекс газотурбобудування «Зоря» - «Машпроект».

З 2016 року це миколаївське підприємство починає поставку індійському замовнику модернізованих морських силових установок для серії кораблів оновленого проекту, які будуються на верфі в Мумбаї. Всього згідно з контрактом «Зоря» - «Машпроект» оснастить чотири корабля проекту в термін до 2019 року. Контракт на оснащення нових кораблів індійських ВМС був підписаний у 2013 році. Це один з декількох проектів, які підприємство реалізує на замовлення індійської сторони.

Сторони пов'язують більш ніж 20 років співпраці. 25 січня в Індії було підписано нову генеральну угоду між ДП «Зоря» - «Машпроект» і Міністерством оборони Республіки Індія. Угода визначає напрямки і принципи співпраці сторін на найближчі 10 років.