Рада національної безпеки і оборони України є координаційним органом
з питань національної безпеки і оборони при Президентові України.
Рада національної безпеки і оборони України координує і контролює
діяльність органів виконавчої влади у сфері національної безпеки і оборони.
Головою Ради національної безпеки і оборони України є Президент України.
Конституція України. ст. 107.
Розширений пошук
Офiцiйне представництво Президента України
УКМЦ - партнер РНБО
03.11.2015
Україна та Таїланд уклали договір про спільне виробництво бронетранспортерів

Україна і Королівство Таїланд уклали договір про співпрацю щодо організації спільного виробництва бронетранспортерів на території Таїланду. Документ був підписаний в рамках участі української делегації в міжнародній виставці озброєння «Defense&Security-2015», що проходить в Бангкоку (Королівство Таїланд).

Делегацію очолює Міністр оборони України Степан Полторак, також до її складу входять Перший заступник Секретаря національної безпеки та оборони України Олег Гладковський, Голова державного концерну «Укроборонпром» Роман Романов, генеральний директор державного підприємства «Укрспецекспорт» Павло Букін.

В рамках документу передбачена локалізація виробництва бронемашин сімейства БТР-3 на території Королівства Таїланд.

Зараз в межах українсько-тайської співпраці, згідно двох попередніх договорів, Україна поставляє до Таїланду бронетранспортери, танки, машини підтримки та обслуговування.

«Налагодження такого виробництва - це можливість отримати не лише додаткові фінансові надходження для України, але і оновити наявні потужності з виробництва та модернізації військової техніки для власних потреб. Окрім цього, це стане чудовою можливістю укріпити позиції України в азіатському регіоні», - зазначив у коментарі журналістам Олег Гладковський.