Рада національної безпеки і оборони України є координаційним органом
з питань національної безпеки і оборони при Президентові України.
Рада національної безпеки і оборони України координує і контролює
діяльність органів виконавчої влади у сфері національної безпеки і оборони.
Головою Ради національної безпеки і оборони України є Президент України.
Конституція України. ст. 107.
Розширений пошук
Офiцiйне представництво Президента України
«Телефон довіри» Апарату РНБО України з протидії контрабанді та корупції на митниці
24.06.2015
Олександр Турчинов: Електронна система пропускного режиму в зоні проведення АТО буде дієвою та ефективною

Зараз відбувається завершальний етап переходу на електронну систему пропускного режиму в зоні проведення АТО. Про це повідомив Секретар РНБОУ Олександр Турчинов під час наради щодо пропускного режиму через лінію зіткнення в зоні проведення АТО.

В нараді взяли участь керівництво Міністерства внутрішніх справ, СБУ та Державної прикордонної служби України.

«На пропускних пунктах в зоні проведення АТО з 7 липня поточного року буде запроваджено електронну систему пропускного режиму», - сказав Олександр Турчинов.

Він пояснив, що для отримання перепусток громадянам не потрібно буде безпосередньо контактувати з тими, хто надає дозволи.

За його словами, заяву можна буде надати звичайною або електронною поштою, або заповнити бланк в координаційних центрах, «залишивши заявку в спеціальній скриньці». Заявки громадян автоматично перевірятимуться в базах силовиків на предмет «скоєння кримінальних злочинів, участі у бандформуваннях чи співпраці з терористами».

«У разі підтвердження даної інформації, причетних до злочинів арештовуватимуть під час перетину блокпостів», - зазначив Секретар РНБОУ і додав, що громадяни, які пройдуть електронну перевірку та отримають відповідне повідомлення, зможуть безперешкодно перетинати блокпости лише за паспортом громадянина України.

На переконання Олександра Турчинова, «нова система пропускного режиму в зоні проведення АТО буде дієвою та ефективною, і дозволить повністю позбавитись черг на пропускних пунктах та подолати корупцію під час видачі перепусток».