Рада національної безпеки і оборони України є координаційним органом
з питань національної безпеки і оборони при Президентові України.
Рада національної безпеки і оборони України координує і контролює
діяльність органів виконавчої влади у сфері національної безпеки і оборони.
Головою Ради національної безпеки і оборони України є Президент України.
Конституція України. ст. 107.
Розширений пошук
Офiцiйне представництво Президента України
УКМЦ - партнер РНБО
05.05.2015
Олександр Турчинов: Від якості оборонних споруд залежить життя наших солдат

Сьогодні Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов на військовому полігоні у Житомирській області взяв участь у випробуваннях оборонних споруд, що зводяться на оборонних рубежах.

Олександр Турчинов по завершенні випробувань у коментарі журналістам зазначив, що випробування вогневої захищеної точки здійснювалося з усіх видів стрілецької зброї, гранатометів, мінометів та важкої артилерії. «І тільки коли зі ста метрів впритул почала стріляти САУ, а потім танки, вдалось пробити споруду», - наголосив він.

Секретар РНБО в цілому задоволений результатом випробувань.

Олександр Турчинов зауважив, що за технологією випробування, споруда вогнем має знищуватися до повної руйнації, "однак ця технологічна точка зберегла свою форму і за висновками експертів може і надалі використовуватися для ведення вогню". "Навіть коли прямою наводкою по залізобетонній споруді працював танк і САУ, і після дуже серйозних пошкоджень, вона і далі може використовуватися як захисний об'єкт", - підкреслив Секретар РНБО.

Крім того, Олександр Турчинов висловив вдячність виробникам за якісні залізобетонні споруди, що зможуть зберегти життя українських воїнів. «Якість цих споруд для нас є дуже важливою, тому що від неї залежить життя наших солдатів», - сказав він.

Водночас Секретар РНБО назвав наявною сьогодні проблемою темпи зведення оборонних рубежів. "Це питання буде розглянуте на найближчому засіданні РНБО", - резюмував Олександр Турчинов.

Фотогалерея