Рада національної безпеки і оборони України є координаційним органом
з питань національної безпеки і оборони при Президентові України.
Рада національної безпеки і оборони України координує і контролює
діяльність органів виконавчої влади у сфері національної безпеки і оборони.
Головою Ради національної безпеки і оборони України є Президент України.
Конституція України. ст. 107.
Розширений пошук
Офiцiйне представництво Президента України
«Телефон довіри» Апарату РНБО України з протидії контрабанді та корупції на митниці
26.02.2015
Олександр Турчинов: Затримані організатори теракту у Харкові

За результатами проведення спільних антитерористичних заходів СБУ та МВС було затримано злочинців, причетних до теракту в Харкові 22 лютого, в результаті якого загинуло четверо громадян. Про це сказав Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов у своєму коментарі.

За його словами, сьогодні в результаті спецоперації, проведеної в місті Харкові, було затримано ще п'ятьох учасників терористичного угрупування. "У них вилучили зброю та боєприпаси, зокрема пластид, детонатори до вибухівки та гранати", - сказав Олександр Турчинов, додавши, що серед затриманих є "як організатор злочину, так і безпосередні виконавці теракту".

«Крім того, - повідомив Секретар РНБО, - ще двоє злочинців, пов'язаних з цим угрупуванням, були затримані працівниками МВС у Маріуполі, де ними готувався теракт. Під час затримання вилучено 10 кілограмів тротилу".

Нагадаємо, за інформацією СБУ деякі з терористів проходили підготовку на території Російської Федерації та координували свої дії безпосередньо з російсько-терористичним угрупуванням "ДНР".