Рада національної безпеки і оборони України є координаційним органом
з питань національної безпеки і оборони при Президентові України.
Рада національної безпеки і оборони України координує і контролює
діяльність органів виконавчої влади у сфері національної безпеки і оборони.
Головою Ради національної безпеки і оборони України є Президент України.
Конституція України. ст. 107.
Розширений пошук
Офiцiйне представництво Президента України
УКМЦ - партнер РНБО
25.12.2014
Олександр Турчинов: Наше завдання - вибудувати систему надійного захисту громадян від тероризму

Замах на Першого заступника Голови Верховної Ради України, члена партії «Народний фронт» Андрія Парубія є ще одним елементом небезпеки зростання терористичної загрози та спроби дестабілізувати ситуацію всередині України. Про це заявив у своєму коментарі Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов.

«Агресори, постійно порушуючи домовленості про припинення вогню, щодня намагаються і не можуть прорвати оборону наших Збройних Сил на Сході, тому вони вирішили перенести підступну терористичну війну до всіх регіонів країни», - сказав він.

Олександр Турчинов наголосив, що СБУ, МВС та всі силові підрозділи повинні забезпечити не тільки розкриття всіх терористичних замахів, але і «вибудувати систему надійного захисту наших громадян від тероризму».

Серед першочергових завдань, які Секретар РНБО бачить на цьому шляху, - «необхідність заблокувати будь-яку можливість проникнення терористичних та диверсійних груп з окупованих територій Донецької, Луганської областей та Криму».

«Кількість пропускних пунктів через оборонні рубежі буде скорочено, кожного, хто їх перетинає, буде ретельно перевірено, а будь-які обхідні шляхи будуть повністю перекриті», - наголосив Секретар РНБО.