Рада національної безпеки і оборони України є координаційним органом
з питань національної безпеки і оборони при Президентові України.
Рада національної безпеки і оборони України координує і контролює
діяльність органів виконавчої влади у сфері національної безпеки і оборони.
Головою Ради національної безпеки і оборони України є Президент України.
Конституція України. ст. 107.
Розширений пошук
Офiцiйне представництво Президента України
«Телефон довіри» Апарату РНБО України з протидії контрабанді та корупції на митниці
19.12.2014
Олександр Турчинов: Одне з завдань влади - збільшення грошового забезпечення військовослужбовців та забезпечення їх соціальних гарантій

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов в інтерв'ю інформаційному агентству «Лігабізнесінформ» заявив про необхідність сприяння переходу Збройних Сил України до комплектування особового складу на контрактній основі.

Олександр Турчинов зауважив, що хотілося б офіцерам пообіцяти зарплати рівня їх колег з НАТО, однак розраховувати на це вже сьогодні не треба. «Все, що можливо в бюджеті буде віддано армії. Але завдання повинні бути реалістичними, а плани - конкретними», - підкреслив Секретар РНБО.

За словами Олександра Турчинова, одне з завдань влади - збільшення в армії контрактної складової, а також збільшення грошового забезпечення військовослужбовців, забезпечення їх соціальних гарантій. «Багато добровольців зараз підписують контракти, щоб залишитися в армії і Нацгвардії», - наголосив він.

Секретар РНБО також зазначив, що влада має забезпечити формування оборонного бюджету країни: «Ситуація в економіці катастрофічна. Причина і наслідок - війна, на яку треба витрачати гроші. Але альтернативи забезпечення армії немає. І треба розуміти, що у нас є обмеження не тільки по грошах, але і за часом», - підкреслив він.