Рада національної безпеки і оборони України є координаційним органом
з питань національної безпеки і оборони при Президентові України.
Рада національної безпеки і оборони України координує і контролює
діяльність органів виконавчої влади у сфері національної безпеки і оборони.
Головою Ради національної безпеки і оборони України є Президент України.
Конституція України. ст. 107.
Розширений пошук
Офiцiйне представництво Президента України
«Телефон довіри» Апарату РНБО України з протидії контрабанді та корупції на митниці
19.12.2014
Олександр Турчинов: Наше завдання - створити потужний резерв з декількох сотень тисяч резервістів

В Україні необхідно змінювати мобілізаційну політику. Про це заявив Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов в інтерв'ю інформаційному агентству «Лігабізнесінформ».

«Мобілізація - це не тільки призов на військову службу, йдеться про мобілізацію економічного потенціалу, бюджетного, матеріальних ресурсів. Це комплексне завдання, і треба забезпечити його виконання», - наголосив він.

Секретар РНБО зауважив, що сьогодні держава позбавлена мобілізаційних резервів. За його словами, наступного року планується здійснити ротацію військовослужбовців, мобілізованих 2014 року. «Наше завдання - створити потужний резерв з декількох сотень тисяч резервістів, які зможуть протягом доби, в разі необхідності, стати до лав в бойовому порядку», - наголосив він.

Крім того, Олександр Турчинов виступає за оновлення складу військкоматів. Він зазначив, що багато добровольців повертається з фронту з бойовим досвідом. «Ця робота саме для них. Вони знають, хто потрібен на передовій, розуміють, що від таких рішень залежать людські життя», - сказав Секретар РНБО.