Рада національної безпеки і оборони України є координаційним органом
з питань національної безпеки і оборони при Президентові України.
Рада національної безпеки і оборони України координує і контролює
діяльність органів виконавчої влади у сфері національної безпеки і оборони.
Головою Ради національної безпеки і оборони України є Президент України.
Конституція України. ст. 107.
Розширений пошук
Офiцiйне представництво Президента України
«Телефон довіри» Апарату РНБО України з протидії контрабанді та корупції на митниці
18.12.2014
Олександр Турчинов: Українські військові в зоні АТО впевнено тримають рубежі від спроб російських терористичних угруповань змінити конфігурацію лінії зіткнення

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов провів нараду з керівництвом Генерального штабу, Нацгвардії та МВС, а також з керівниками військових підрозділів, розташованих в зоні АТО.

Під час наради було обговорено оперативну ситуацію, що склалась в зоні проведення антитерористичної операції та комплексні питання щодо активізації протидії терористичній загрозі.

За словами Олександра Турчинова, починаючи з 9 грудня, після оголошення режиму припинення вогню, кількість обстрілів «позицій українських військ значно зменшилась».

«Але, незважаючи на це, провокації з блоку російських терористичних угруповань продовжуються», - сказав він, додавши, що в середньому відбувається від 8 до 20 обстрілів на день.

«Найбільш складна ситуація, - наголосив Секретар РНБО, - та найбільша кількість провокацій відбувається в районі міст Дебальцеве, Щастя та Донецького аеропорту».

«В той же час, українські військові в зоні АТО впевнено тримають свої рубежі, твердо блокуючи будь-які спроби російських терористичних угруповань змінити конфігурацію лінії зіткнення», - підкреслив Олександр Турчинов.

Відео:

https://www.youtube.com/watch?v=DHuPQBxd_7M

https://www.youtube.com/watch?v=NndhhZe_u7E