Рада національної безпеки і оборони України є координаційним органом
з питань національної безпеки і оборони при Президентові України.
Рада національної безпеки і оборони України координує і контролює
діяльність органів виконавчої влади у сфері національної безпеки і оборони.
Головою Ради національної безпеки і оборони України є Президент України.
Конституція України. ст. 107.
Розширений пошук
Офiцiйне представництво Президента України
«Телефон довіри» Апарату РНБО України з протидії контрабанді та корупції на митниці
16.12.2014
Президент України Петро Порошенко представив нового Секретаря Ради національної безпеки і оборони України

Президент України Петро Порошенко представив керівникам силових міністерств та відомств нового Секретаря Ради національної безпеки і оборони України - Олександра Турчинова.

«Мною прийняте, можливо, одне з найбільш відповідальних кадрових рішень в системі органів національної безпеки України», - наголосив Петро Порошенко.

Президент України наголосив на тому, що попереду надзвичайно багато роботи в системі національної безпеки і оборони «і тому найбільш оптимальною кандидатурою є Олександр Валентинович Турчинов - людина, якій не потрібен час на розкачку, він повністю володіє ситуацією». 

За словами Петра Порошенка, на плечі Олександра Турчинова лягає підготовка дуже важливого реформування безпекової галузі, програма реформ і стратегії розвитку, яка повинна бути запропонована найближчим часом.

«Сьогодні цим призначенням ми завершуємо кадрове формування щодо забезпечення ефективної діяльності в галузі національної безпеки і оборони», - сказав Президент України, додавши, що вже з сьогоднішнього дня «негайно розпочинається підготовка засідання Ради національної безпеки і оборони, яке буде присвячене формуванню бюджету у галузі безпеки оборони і правоохоронної діяльності».

Переглянути фотогалерею