Рада національної безпеки і оборони України є координаційним органом
з питань національної безпеки і оборони при Президентові України.
Рада національної безпеки і оборони України координує і контролює
діяльність органів виконавчої влади у сфері національної безпеки і оборони.
Головою Ради національної безпеки і оборони України є Президент України.
Конституція України. ст. 107.
Розширений пошук
Офiцiйне представництво Президента України
«Телефон довіри» Апарату РНБО України з протидії контрабанді та корупції на митниці
20.11.2014
Прес-реліз за результатами наради 19 листопада 2014 року в Запорізькій ОДА під головуванням заступника Секретаря РНБО України генерал-полковника М. Коваля

19 листопада 2014 року в Запорізькій обласній державній адміністрації під головуванням заступника Секретаря Ради національної безпеки і оборони України генерал-полковника М. Коваля була проведена міжвідомча нарада, на якій розглядалися питання вдосконалення оборонної роботи в регіонах України, зокрема, детально обговорено напрями налагодження координації діяльності військового командування, регіональних відділень органів безпеки та правоохоронних органів, територіальної оборони з відбиття збройної агресії та протидії диверсійно-підривній діяльності на території  України.

Учасники наради також були ознайомлені із станом мобілізаційної підготовки Запорізької області, організацією оборони та оперативним обладнанням території з метою застосування нових підходів у практичній роботі.

За результатами наради були прийняті відповідні рішення, реалізація яких дозволить підвищити рівень оборонної роботи на місцях.