Рада національної безпеки і оборони України є координаційним органом
з питань національної безпеки і оборони при Президентові України.
Рада національної безпеки і оборони України координує і контролює
діяльність органів виконавчої влади у сфері національної безпеки і оборони.
Головою Ради національної безпеки і оборони України є Президент України.
Конституція України. ст. 107.
Розширений пошук
Офiцiйне представництво Президента України
«Телефон довіри» Апарату РНБО України з протидії контрабанді та корупції на митниці
14.10.2014
Заступник Секретаря РНБО України Олександр Литвиненко провів зустріч з представниками Консультаційної місії ЄС в Україні

14 жовтня відбулася зустріч заступника Секретаря Ради національної безпеки і оборони України Олександра Литвиненка з представниками Консультаційної місії Європейського Союзу в Україні.

Під час зустрічі сторони обговорили питання реформування сектору цивільної безпеки України та роль Місії у підтримці української влади, зокрема, у питаннях консультування та координації зусиль щодо планування та втілення згаданої реформи на національному рівні, а також розвитку Національного координуючого органу в реформуванні сектору цивільної безпеки.

Сторони констатували, що сьогоднішня зустріч є початком довготривалої співпраці. Апарат РНБО всіляко сприятиме роботі Консультативної місії ЄС в Україні.

Консультативна місія ЄС прибула в Україну на запрошення Уряду держави і діє відповідно до рішення Ради ЄС від 22 липня 2014 року. Персонал місії налічує 58 співробітників. Загалом до роботи планується залучити понад 106 провідних фахівців з ​​ урядів держав-членів ЄС, органів юстиції, поліції, громадянського суспільства. Робота місії розрахована на 2 роки з проміжним звітом ЄС через рік.