Рада національної безпеки і оборони України є координаційним органом
з питань національної безпеки і оборони при Президентові України.
Рада національної безпеки і оборони України координує і контролює
діяльність органів виконавчої влади у сфері національної безпеки і оборони.
Головою Ради національної безпеки і оборони України є Президент України.
Конституція України. ст. 107.
Розширений пошук
Офiцiйне представництво Президента України
«Телефон довіри» Апарату РНБО України з протидії контрабанді та корупції на митниці
07.05.2014
Секретар РНБО Андрій Парубій провів зустріч із заступником Генерального секретаря ООН з політичних питань Джеффрі Фелтманом

7 травня Секретар Ради національної безпеки і оборони України Андрій Парубій провів зустріч із заступником Генерального секретаря ООН з політичних питань Джеффрі Фелтманом. Під час зустрічі сторони обговорили питання міжнародного співробітництва, внутрішньополітичну ситуацію в Україні та питання безпекової політики.

«Ми позитивно оцінюємо оперативне розгортання в Україні та діяльність Моніторингової місії ООН з прав людини. Перша доповідь Місії рішуче спростувала твердження про порушення прав російської меншини в Україні, які слугували фальшивою підставою для російської окупації Криму та досі продовжують використовуватися Росією для дискредитації нової української влади. Впевнений, що і друга доповідь надасть міжнародній спільноті можливість об'єктивно та неупереджено дізнатися про перебіг подій на сході та півдні України», - зазначив Андрій Парубій.

За його словами, проведення президентських виборів 25 травня є необхідною умовою деескалації конфліктів у східних та південних регіонах України. «Для цього здійснюються всі необхідні заходи. Основна увага приділяється створенню належних умов для вільного волевиявлення всіх громадян, зокрема і в нестабільних регіонах, забезпеченню безпеки всіх без виключення учасників виборчого процесу», - додав Андрій Парубій.

«Ми впевнені, що ці вибори відбудуться, будуть вільними та справедливими і пройдуть в присутності безпрецедентної кількості міжнародних спостерігачів», - заявив Секретар РНБО.