Рада національної безпеки і оборони України є координаційним органом
з питань національної безпеки і оборони при Президентові України.
Рада національної безпеки і оборони України координує і контролює
діяльність органів виконавчої влади у сфері національної безпеки і оборони.
Головою Ради національної безпеки і оборони України є Президент України.
Конституція України. ст. 107.
Розширений пошук
Офiцiйне представництво Президента України
«Телефон довіри» Апарату РНБО України з протидії контрабанді та корупції на митниці
30.04.2014
Вікторія Сюмар: Зараз на південно-східній частині країни є організатори, яких координують спецслужби Росії

Незважаючи на складність застосування антитерористичних заходів в південно-східній частині країни, основне завдання - знешкодити озброєних людей, що прикриваються мирними громадянами. Про це заявила заступник Секретаря РНБО України Вікторія Сюмар.

За її словами, зараз на південно-східній частині країни є організатори, яких координують спецслужби Росії, «які, чесно кажучи, є агентами, організовують групи, фінансують їх, постачають їм зброю і продумують плани операцій. Іноді в них беруть участь, як ми це бачили в Краматорську і Слов'янську. Як передовий загін».

Вікторія Сюмар також додала, що «сьогодні багато правоохоронних органів на Сході нездатні забезпечувати правопорядок і виконувати накази».

«Кілька хвилин тому в.о. Президента Олександр Турчинов зробив заяву, і сказав, що незабаром ми побачимо дуже серйозне оновлення кадрів в міліції. Ці керівники будуть звільнені. Особовий склад також, коли будуть проведені відповідні розслідування. Була оголошена мобілізація до правоохоронних органів Донецької і Луганської області. Тим людям, які хотіли б сьогодні служити країні, охороняти її, можна записатися за телефоном (044) 235-55-18. За цим номером можна записатися і стати правоохоронцем», - підсумувала вона.