Рада національної безпеки і оборони України є координаційним органом
з питань національної безпеки і оборони при Президентові України.
Рада національної безпеки і оборони України координує і контролює
діяльність органів виконавчої влади у сфері національної безпеки і оборони.
Головою Ради національної безпеки і оборони України є Президент України.
Конституція України. ст. 107.
Розширений пошук
Офiцiйне представництво Президента України
«Телефон довіри» Апарату РНБО України з протидії контрабанді та корупції на митниці
23.04.2014
Секретар РНБО України Андрій Парубій провів зустріч з Сенатором США Бобом Коркером

 23 квітня Секретар Ради національної безпеки і оборони Андрій Парубій зустрівся з сенатором Сполучених Штатів Америки, співголовою Комітету у закордонних справах Сенату США Бобом Коркером.

Андрій Парубій та Боб Коркер обговорили ситуацію на Сході України та засудили тактику Російської Федерації - використання цивільного населення як «живого щита». Під час зустрічі також обговорили питання щодо надання експертної та ресурсної допомоги у процесі реформування сектору національної безпеки, зокрема, сенатор Боб Коркер схвально підтримав створення Національної Гвардії в Україні.

«Ми вдячні особисто Сенатору за співавторство законопроекту під назвою «Акт суверенітету, цілісності, демократії та економічної стабільності України у 2014 році». Ми уважно слідкували за обговореннями даного документу та вітаємо рішення Сенату США щодо ухвалення об'єднаного законопроекту», - сказав Секретар РНБО Андрій Парубій.

«Україна зацікавлена у якнайшвидшому отриманні статусу пріоритетного союзника Сполучених штатів Америки, що не є членом Північноатлантичного Альянсу, який може бути проголошений США в односторонньому порядку. Такий крок став би логічним продовженням виконання зобов'язань США, взятих у рамках Будапештського меморандуму від 1994 року», - заявив Секретар РНБО.