Рада національної безпеки і оборони України є координаційним органом
з питань національної безпеки і оборони при Президентові України.
Рада національної безпеки і оборони України координує і контролює
діяльність органів виконавчої влади у сфері національної безпеки і оборони.
Головою Ради національної безпеки і оборони України є Президент України.
Конституція України. ст. 107.
Розширений пошук
Офiцiйне представництво Президента України
«Телефон довіри» Апарату РНБО України з протидії контрабанді та корупції на митниці
17.04.2014
Секретар РНБОУ Андрій Парубій провів зустріч з керівником Бюро національної безпеки Республіки Польща Станіславом Козєєм

16-17 квітня відбувся візит до Києва польської делегації на чолі з керівником Бюро національної безпеки Республіки Польща Станіславом Козєєм.

Під час зустрічі сторони обговорили питання, пов'язані з загостренням ситуації у східних регіонах України. Також сторони обговорили можливості розвитку двосторонньої співпраці у політичній, безпековій та оборонній сферах.

«Під час переговорів ми обговорили можливість більш інтенсивної українсько-польської взаємодії по лінії України та Північноатлантичного альянсу. Зокрема, у Спільній робочій групі Україна-НАТО з питань воєнної реформи. Також ми досягнули домовленості про активізацію спільного військового проекту - литовсько-польсько-української бригади», - заявив Секретар РНБО Андрій Парубій. 

В ході відповідного обговорення було приділено увагу питанням отримання експертної допомоги з боку польських партнерів у сферах вдосконалення методології розробки стратегічних документів щодо національної безпеки та оборони, а також реформування окремих складових безпекового сектору України. 

Сторони домовилися вже у найближчому майбутньому розробити та підписати План співробітництва між Апаратом РНБО України та Бюро національної безпеки Республіки Польща на 2014-2015 роки.