Рада національної безпеки і оборони України є координаційним органом
з питань національної безпеки і оборони при Президентові України.
Рада національної безпеки і оборони України координує і контролює
діяльність органів виконавчої влади у сфері національної безпеки і оборони.
Головою Ради національної безпеки і оборони України є Президент України.
Конституція України. ст. 107.
Розширений пошук
Офiцiйне представництво Президента України
«Телефон довіри» Апарату РНБО України з протидії контрабанді та корупції на митниці
13.04.2014
Андрій Парубій: Зовнішні агресори використовують політичні погляди та емоції громадян України для дестабілізації ситуації в Україні

Зовнішні агресори ненавидять громадян України незалежно від того, де ми проживаємо - на Донбасі чи у Львові. Про це сьогодні в ефірі 5 каналу заявив Секретар РНБО України Андрій Парубій.

«Більше того, зовнішні агресори дуже цинічно ставлять перед собою мирних громадян, а ззаду стоять з автоматами - ховаючись, як за живим щитом, за жінками, людьми старшого віку, інколи за неповнолітніми. Ховаючись за їхніми спинами, вони здійснюють захоплення адмінбудівель. Це свідчить про те, що їм байдужі доля та життя українських громадян», - підкреслив Секретар РНБОУ.

Андрій Парубій додав також, що зовнішні агресори «однаковою мірою ненавидять всіх нас, громадян України, незалежно від того, де ми проживаємо - на Донбасі чи у Львові».

«Тому Рада національної безпеки і оборони України прийняла рішення про проведення широкомасштабної антитерористичної операції із залученням Збройних сил України», - заявив Секретар РНБО Андрій Парубій.