Рада національної безпеки і оборони України є координаційним органом
з питань національної безпеки і оборони при Президентові України.
Рада національної безпеки і оборони України координує і контролює
діяльність органів виконавчої влади у сфері національної безпеки і оборони.
Головою Ради національної безпеки і оборони України є Президент України.
Конституція України. ст. 107.
Розширений пошук
Офiцiйне представництво Президента України
УКМЦ - партнер РНБО
02.04.2014
Андрій Парубій: Ми будемо жорстко присікати спроби зірвати вибори в Україні

Секретар РНБО Андрій Парубій закликав кандидатів в Президенти не спекулювати на темах національної оборони та безпеки під час виборчої кампанії. Про це він заявив під час брифінгу у Верховній Раді.

«Я хочу звернутися до кандидатів в Президенти з проханням, щоб з їхньої риторики були вилучені слова про сепаратизм та зміну устрою в Україні. Ця риторика буде сприйматися як порушення засад Конституції і буде жорстко присікатися чинною владою. У нас є підстави думати, що частина кандидатів буде використовувати зовнішні впливи і буде виступати їхніми агентами для того, щоб дестабілізувати ситуацію в Україні», розповів Секретар РНБО.

Для недопущення зриву виборів та їхнього безпечного проведення за ініціативи РНБО створюється оперативний штаб з представників різних міністерств та відомств для забезпечення безпеки підготовки та проведення виборів Президента України 25 травня 2014 року. До роботи групи залучать також і міжнародних експертів, в тому числі з ОБСЄ, і представників громадських організацій.

«Ми будемо відслідковувати усі течії, які матимуть на меті зірвати вибори і будемо жорстко присікати спроби зірвати вибори в Україні», – підкреслив Андрій Парубій.

Секретар РНБО також додав, що буде розроблено план проведення безпечних виборів, щоб кожен голос було почуто та враховано. На його переконання, держава має достатньо сил та засобів для того, щоб не допустити зриву виборів і провести чесні, демократичні вибори.