Рада національної безпеки і оборони України є координаційним органом
з питань національної безпеки і оборони при Президентові України.
Рада національної безпеки і оборони України координує і контролює
діяльність органів виконавчої влади у сфері національної безпеки і оборони.
Головою Ради національної безпеки і оборони України є Президент України.
Конституція України. ст. 107.
Розширений пошук
Офiцiйне представництво Президента України
УКМЦ - партнер РНБО
26.03.2014
Олександр Турчинов: Завдяки вжитим владою заходам заручників у Криму звільнено, жоден український офіцер та солдат не залишиться без захисту

Завдяки вжитим владою заходам заручників у Криму звільнено, жоден український офіцер та солдат не залишиться без захисту. Про це заявив в.о. Президента України, Голова Верховної Ради України, Голова РНБОУ Олександр Турчинов на брифінгу у середу.

О.Турчинов поінформував, що нині завдяки вжитим владою України заходам відбувається звільнення заступника командувача ВМС України генерал-майора Ігоря Воронченка, полковника Юлія Мамчура, комбата морської піхоти підполковника Дмитра Делятицького та його заступника - майора Ростислава Ломтєва, яких було незаконно захоплено «під час останніх штурмів і провокацій, які були зроблені проти українських військових».

«Завдяки вжитим нами заходам прямо зараз відбувається їх звільнення. І я дуже сподіваюся, що вже завтра ми зможемо їх побачити в Києві», - сказав О.Турчинов.

Голова Верховної Ради заявив, що всі офіцери, які «так мужньо себе проявили, за мужність і стійкість будуть нагороджені, підвищені по службі». «Ми не залишимо без захисту жодного офіцера, жодного солдата. Всі вони будуть разом з нами далі захищати Україну, і я щиро дякую всім, хто не зламався і продовжує гідно виконувати свої конституційні обов’язки», - сказав О.Турчинов.