Рада національної безпеки і оборони України є координаційним органом
з питань національної безпеки і оборони при Президентові України.
Рада національної безпеки і оборони України координує і контролює
діяльність органів виконавчої влади у сфері національної безпеки і оборони.
Головою Ради національної безпеки і оборони України є Президент України.
Конституція України. ст. 107.
Розширений пошук
Офiцiйне представництво Президента України
УКМЦ - партнер РНБО
26.03.2014
Вікторія Сюмар: РНБО відстежуватиме виконання кабельними операторами ухвали суду щодо трансляції російських телеканалів на території України

Рада національної безпеки і оборони України відстежуватиме виконання рішення Київського окружного адміністративного суду щодо трансляції російських телеканалів у кабельних мережах України. Про це заявила заступник секретаря РНБО Вікторія Сюмар сьогодні на брифінгу.

«Сьогодні Нацрада з телебачення і радіомовлення звернулася до операторів кабельного телебачення з тим, аби вони виконали ухвалу суду і роз’яснили, що після цієї ухвали російські телеканали, такі як Перший канал, РТР-Планета, Росія-24, НТВ-Мир – їхня трансляція має бути припинена до винесення судом свого рішення. Ми будемо відстежувати активно, як кабельні оператори будуть виконувати цю ухвалу суду», - заявила Вікторія Сюмар.

Нагадаємо, Київський окружний адміністративний суд 25 березня ухвалив рішення, яким зобов'язав призупинити трансляцію російських телеканалів в Україні. Відповідно до цього рішення має бути призупинена трансляція російських телеканалів в Україні на час розгляду позову Національної ради з питань телебачення і радіомовлення до компанії, яка є основним транслятором цих телеканалів.