Рада національної безпеки і оборони України є координаційним органом
з питань національної безпеки і оборони при Президентові України.
Рада національної безпеки і оборони України координує і контролює
діяльність органів виконавчої влади у сфері національної безпеки і оборони.
Головою Ради національної безпеки і оборони України є Президент України.
Конституція України. ст. 107.
Розширений пошук
Офiцiйне представництво Президента України
УКМЦ - партнер РНБО
21.03.2014
Олександр Турчинов: Ми захистимо всіх військовослужбовців, дислокованих у Криму, і робимо все для матеріально-технічного забезпечення військових частин

Сьогодні треба вистояти, зберегти координацію військових підрозділів і за жодних умов не допустити вторгнення російських військ углиб України. Про це заявив В.о. Президента України, Голова Верховної Ради України, Голова РНБО України Олександр Турчинов під час брифінгу у п’ятницю.

«Щодо українських військових у Криму - ми знаємо, наскільки важка і небезпечна їх служба. Ситуація ускладнюється постійним психологічним тиском, залякуванням і дезінформуванням з боку російських військових», - сказав О.Турчинов, додавши, що дуже високий відсоток серед військових - контрактники, які мешкають на території Автономії разом з сім’ями.

Разом з тим, О.Турчинов зазначив, що перед українськими військовими Міністерством оборони і Генеральним штабом поставлено чітку задачу: захищати свої кораблі та військові частини від нападників. «Там, де наші військові діють рішуче, відповідно до Конституції та військових статутів, всі провокації провалюються», - заявив він.

Голова Верховної Ради також заявив, що влада робить усе для матеріально-технічного забезпечення військових частин.

«Ми розуміємо небезпеку для родин військовослужбовців. Україна готова приймати їх, і для цього за нашим наказом готуються санаторії, пансіонати, будинки відпочинку. Незважаючи на скрутну економічну ситуацію, ми все зробимо для забезпечення військовослужбовців та їхніх родин, у тому числі, і шляхом надання їм статусу учасників бойових дій та інших соціальних пільг і привілеїв», - заявив О.Турчинов.

«Ми розуміємо, наскільки важко військовим. Але ми повинні вистояти і перемогти», - сказав він.